Водонагрівачі проточного типу Дніпро КЭВ-П (30) 380

Дніпро
Код: 07946-48
Есть в наличии
8 940 грн
viber telegram
Получить быструю консультацию в месенджерах
Доставка
  • Самовывоз со склада
  • Отправка в день заказа
  • Новой почтой по Украине
Оплата
  • Наложенным платежом
  • На банковскую карту
  • На расчетный счет
Водонагрівачі проточного типу виробляються потужністю 12, 18, 24 кВт. Оснащені захистом від закипання води, і датчиком протоку води.

Гаряча вода - найважливіша умова повноцінного функціонування багатьох підприємств. Однак у наш час важко покладатися на стабільну централізовану подачу гарячої води. В умовах постійних відключень гарячої води для багатьох організацій, підприємств і проізводствоптімальним виявляється рішення купити проточний водонагрівач.

ПРОТОЧНИКИ ДНІПРО

Для ефективної організації безперебійного гарячого водопостачання в промислових і побутових цілях на нашому підприємстві електроопалювального обладнання виробляються електричні водонагрівачі ДНІПРО проточного типу.

Дані апарати відрізняються високою надійністю і довговічністю, адже для їх виробництва використовуються високоякісні матеріали і комплектуючі. Магнієвий анод запобігає утворенню накипу, завдяки чому апарат служить довше, з більшою ефективністю і з меншими енерговитратами.

Водонагрівальні агрегати ДНІПРО пристосовані до роботи в автономному режимі. А при перевищенні гранично-допустимого значення температури на виході, відбувається відключення ТЕНів від електрики.

КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІКонструкційно водонагрівач проточний, вироблений на підприємстві «Теплотехніка», являє собою сталевий корпус виконаний у вигляді порожнього паралелепіпеда, всередині якого розміщені бак з ТЕНами, реле протоки яке забезпечить відключення ТЕНів при відсутності води, патрубки, а також, лицьова панель. На останній встановлені ключові елементи управління і сигналізації.

Водонагрівачи проточного типу виробляються наспних потужностей: 6, 9, 12, 24, 30 кВт

Щоб відключення централізованого гарячого водопостачання не перетворювалося для вашої організації або підприємства в форс-мажорну ситуацію, подбайте про придбання високоякісного проточного нагрівача води. І проблеми з-за перебоїв з гарячою водою залишаться в минулому!

На сьогодні підприємство має необхідне обладнання для виробництва водонагрівачів з нержавіючої сталі. В якості нагрівальних елементів використовує

високоякісні БЛОК-ТЕН з нержавіючої сталі.
test
Характеристики
Вес, кг 25
Гарантия, мес. 12
Диапазон температуры нагрева, º С 25 - 80
Напряжение питания, В 380
Патрубки, дюйм 1/2
Потребительская мощность, кВт 30
Размеры ВхГхШ, мм 650х240х330
Страна производитель UKRANE