Настенные сплит-системы Mitsubishi Electric MSZ-EF22VGKB

Mitsubishi Electric
Код: 07781-47
Есть в наличии
16 019 грн
viber telegram
Получить быструю консультацию в месенджерах
Доставка
  • Самовывоз со склада
  • Отправка в день заказа
  • Новой почтой по Украине
Оплата
  • Наложенным платежом
  • На банковскую карту
  • На расчетный счет
Внутрішній настінний блок побутової серії Дизайн (Design Inverter), створений на прохання італійського підрозділу Mitsubishi Electric, де дизайну приділяється особлива увага.
Внутрішній блок укомплектований фільтром, що має бактерицидні властивості за рахунок частинок срібла в його основі, ІЧ-пультом дистанційного керування з підсвічуванням дисплея та інтегрованим Wi-Fi інтерфейсом.
Відрізняється своєю тихою роботою, відмінною енергоефективністю та спеціальною системою повітряних напрямних, що створюють оптимальну форму та швидкість повітряного потоку.
Тижневий таймер дозволить Вам встановити час увімкнення/вимкнення та зміни необхідної температури в розрізі кожного дня (це не стосується зміни режиму роботи — охолодження або обігрів).
Режим "I save" дозволить зберегти набір як для режиму охолодження ("ECONO COOL"), так і для режиму обігріву. Це зручно для швидкого перемикання кондиціонера на економний режим роботи або для переходу до налаштувань, які Ви найчастіше використовуєте. Крім того, режим I save може використовуватися для чергового опалення, т.к. мінімальна задається температура в цьому режимі становить +10 ⁰C.
Слід зазначити, що цей внутрішній блок не використовується з окремим зовнішнім блоком, а лише у складі мультисистем MXZ-F.
test
Характеристики
Вес внутр/наружн блока, кг 11.5
Гарантия, мес. 36
Максим. Расход воздуха, м³/ч 240-714
Минимальная температура на обогрев, С -15°C
Напряжение, ток, В/Ф/Гц 220 ~ 240/50/1
Площадь помещения, м² до 25
Размеры внутр. блока, мм 885×195×299
Страна производитель Thailand
Теплопроизводительность, Квт 2.5
Тип компрессора Inverter
Уровень шума, дБА 21-24-29-37-45
Фреон R32
Холодопроизводительность, кВт 2.2
Цвет BLACK