Настенные сплит-системы Mitsubishi Electric MSZ-FH50VE/MUZ-FH50VEHZ

Mitsubishi Electric
Код: 07773-47
Есть в наличии
115 329 грн
viber telegram
Получить быструю консультацию в месенджерах
Доставка
  • Самовывоз со склада
  • Отправка в день заказа
  • Новой почтой по Украине
Оплата
  • Наложенным платежом
  • На банковскую карту
  • На расчетный счет
Mitsubishi Electric DELUXE INVERTER ZUBADAN
– це тепловий насос із інвертором та настінним внутрішнім блоком серії DeLuxe, який можна застосовувати як для обігріву, так і для охолодження повітря в кімнаті.
Робота можлива у досить широких межах зовнішніх температур. Система працює на холодоагенті R-410A, що є безпечним для озонового шару атмосфери.

Тепловий насос Мітсубісі Електрик за рахунок інверторного керування відрізняється високою енергоефективністю. Особливість даної моделі полягає у можливості роботи на обігрів навіть за температури повітря на вулиці, що досягає -25 оС (обладнаний електронагрівачем піддону зовнішнього блоку).
Чистота повітря, що нагнітається, забезпечується застосуванням системи очищення Plasma Quad, яка видаляє з повітря пил, алергени, віруси і бактерії, а вбудований дезодоруючий фільтр успішно справляється з неприємними запахами.
Комфортне кондиціювання досягається за рахунок використання датчика 3D I-SEE, який отримує дані про температуру в кімнаті у тривимірному вигляді і таким чином виявляє розташування людей. На цій інформації ґрунтуються режими керування повітряним потоком, а також режим економії енергії. Також передбачені режими гойдання заслінок у вертикальній та горизонтальній площинах, а також природного потоку повітря, які дозволяють задовольнити вимоги до кондиціювання будь-якого користувача.
У моделі Mitsubishi Electric DELUXE INVERTER ZUBADAN передбачено ще цілу низку функціональних особливостей, таких як режими зниженого енергоспоживання «I Save» та «Econo Cool», автоматичне закриття заслінки при вимкненні кондиціонера, автоматична зміна режимів роботи, функції автоматичного перезапуску та самодіагностики, збереження кодів . Для зручності кондиціонер оснащений 24-годинним таймером.
Доступне керування системою через Інтернет. Можливе встановлення системи на старі фреонопроводи, що використовували хладагент R22. Внутрішній блок можна використовувати у складі мультисистем з урахуванням зовнішніх блоків MXZ.
test
Характеристики
COP 4.6
EER 8.5
Вес внутр/наружн блока, кг 13,5/55
Гарантия, мес. 36
Диам труб (жидкос/газ), дюйм 6,35 (1/4")/12,7 (1/2")
Класс енергосбережения А+++
Максим. Расход воздуха, м³/ч 384 - 744
Максимальн. длина трассы, м 30
Минимальная температура на обогрев, С -25°C
Напряжение, ток, В/Ф/Гц 220 ~ 240/50/1
Площадь помещения, м² до 50
Потребляем. мощн, кВт 1.38
Потребляем. мощн, нагрев кВт 1.55
Размеры внутр. блока, мм 840×330×880
Размеры наружн. блока, мм 925×234×305
Страна производитель Thailand
Теплопроизводительность, Квт 6
Тип компрессора Inverter
Уровень шума, дБА 27-31-35-39-44
Фреон R-410А
Холодопроизводительность, кВт 5
Цвет WHITE